کاوشگران صنایع معدنی راشا
کاوشگران صنایع معدنی راشا

پرسشهای متداول

پرسشهای متداول ()

چطور می‌توانیم با شرکت راشا همکاری کنیم و از خدمات شرکت استفاده کنیم؟

همانطور که در بخش‌های مختلف سایت توضیح داده شده، شما می‌توانید در هر یک از حوزه‌های شش‌گانه معرفی شده؛ اکتشاف و استخراج معدن، فرآوری و تولید کنسانتره، گندله­‌سازی و احیاء، ذوب و نورد، تجهیزات ساخت داخل و آب، انرژی، محیط زیست و در هر سطحی که ایده شما قرار دارد؛ مطالعاتی، آزمایشگاهی، نیمه‌صنعتی و صنعتی، نسبت به ثبت درخواست همکاری اقدام نمایید.

آیا سازوکاری وجود دارد که بتوان اطمینان حاصل کرد ایده پیشنهادی به نام شخص ارائه دهنده ثبت می‌شود؟ توضیح مختصری بفرمایید.

بله، کاملا این مسئله پیش‌بینی شده و متقاضی همکاری با شرکت راشامی‌تواند با اعتماد و اطمینان کامل نسبت به ثبت ایده خود اقدام نماید. نحوه عملکرد بدین گونه است: بلافاصله پس از ثبت ایده و تکمیل فرم الکترونیکی در وب سایت راشا، یک ایمیل حاوی فرم تکمیل شده ثبت نام با سربرگ شرکت راشا، به ایمیل متقاضی ارسال می‌شود و ایده به نام ایشان ثبت می‌شود. در ضمن یک کد رهگیری اختصاصی نیز برای متقاضی ارسال می‌شود که می‌تواند در هر زمان نسبت به رهگیری ثبت نام خود اقدام نموده و در جریان مراحل کار خود قرار گیرد، همچنین از همان‌جا می‌تواند سؤالات و یا مدارک تکمیلی خود را ارسال نموده و در همان مسیر اختصاصی پاسخ خود را دریافت نماید.